x 


Sıcak Çikolata Makinası Motoru

İmalatçısından en kaliteli sıcak çikolata makinası karıştırma motorları modelleri remta karıştırıcılı sahlep makinalarına en uygun sıcak çikolata makinası karıştırıcı motoru toptan remta sıcak çikolata makinesi motoru satış listesi remta sıcak sahlep mak
Sıcak Çikolata Makinası Motoru P182:Karıştırıcılı cs1 2 3 sahlep makineleri için profesyonel sıcak çikolata makinası motoru fiyatları remta sıcak çikolata makinalarında kullanıma uygun kaliteli ekonomik çikolata makinası karıştırma motoru modelleri mikserli çikolata makinası için endüstriyel remta sıcak çikolata-sahlep makinası motoru yedek parçası karıştırmayan remta sahlep makinasının onarımında kullanılan sıcak sahlep-çikolata makinesi karıştırıcı motoru fiyatı özellikleri tamiri remta sıcak çikolata makinası motoru bakımı temizliği nasıl yapılır karıştırmalı sahlep kazanı sahlep karıştırma motoru fabrikası remta sıcak çikolata makinası motoru nasıl sökülür takılır değiştirilir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 556,37 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Sıcak Çikolata Makinası Motoru P182

Kendinden redüktörlü bu motoru; kavanozlu model remta cs1 cs2 sahlep makinesi motoru remta cs3 cs4 sıcak çikolata makinası redüktörlü motoru ve şeffaf hazneli remta cs8 sahlep makinası karıştırıcı motoru remta cs9 sahlep makinesi karıştırma motoru olarak kullanabilirsiniz - Remta CS 1 2 3 4 5 çikolata makinası karıştırıcı motoru parçaları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ayrıca çelik hazneli remta cs5 cs6 sıcak süt makinası sürekli karıştırma motoru ve remta cs7 sıcak çikolata sahlep çevirme motoru orijinal yedek motoru olarak kullanılmaktadır - Remta CS 6 7 8 9 sahlep makinası karıştırma motoru parçası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

  * Karıştırıcılı sahlep kazanı çevirme motorunun uyumlu olduğu bazı redüktörler;

     - Gearbox motor snp-smt6p14r30-220-gb-cs ac motor 14w 30rpm 50/60 hz snp motors industrial uyumlu sahlep makinası sahlep-sıcak çikolata karıştırma motorudur - Sıcak çikolata makinesi karıştırma motoru Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

     - Keskinler gear-box motor 60ktyz synchronous motor 220vac 50/60hz 30rpm 14w gücünde motordur - Sahlep karıştırıcısı motoru Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sıcak Çikolata Makinası Motoru P182:Sıcak çikolata makinesi yedek parçalarından olan bu sıcak çikolata makinası karıştırma motoru Remta markalı CS6 model sıcak çikolata makinelerinde redüktörlü sıcak çikolata-sahlep karıştırıcı motoru olarak kullanılmaktadır - Sıcak çikolata makinası karıştırıcı motoru satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok