x 


Işıkgaz Çay Kazanı

Kaliteli ışıkgaz çay kazanı modelleri en uygun ışıkgaz çay kazanı toptan ışıkgaz çay kazanı satış listesi kampanyalı ışıkgaz silverinox çay kazanı fiyatlarıyla ışıkgaz çay kazanı satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampanyalı ışıkgaz çay kazanı fiyatı;
Işıkgaz Çay Kazanı ISI-2091-D:Çay bahçeleri için profesyonel ışıkgaz çay kazanı fiyatları kıraathanelerde kullanıma uygun kaliteli ekonomik ışıkgaz çay kazanı modelleri ofisler için endüstriyel ışıkgaz çay kazanı teknik şartnamesi büfelerde kullanılan ışıkgaz çay kazanı fiyatı özellikleri ışıkgaz çay kazanı bakımı nasıl yapılır temizlenir proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 2.690,40 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Işıkgaz Çay Kazanı ISI-2091-D

40'lık 2 Demlikli Ekonomik Doğalgazlı Çay Kazanı

* Ürün Ölçüleri: 32x70x41 cm - Işıkgaz çay kazanı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 8,50 kg
* Tüketim: 0,291 kg/h
* Çalışma basıncı: 21 mbar
* Güç: 2,75 kW - Işıkgaz çay kazanı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* CE belgelidir
* Kazanlar 304 kalite paslanmaz çelikten imal edilmiştir
* Kazanlar argon kaynaklıdır
* Kazanlar otomatik termostat enerji tasarrufu sağlar - Işıkgaz çay kazanı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Işıkgaz Çay Kazanı ISI-2091-D:Doğalgazla çalışan bu CE belgeli çay kazanının imalatı 304 kalite paslanmaz çelik malzemeden yapılmıştır.Otomatik termostat sistemi sayesinde enerji tasarrufu sağlamanıza yardımcı olan bu doğalgazlı 40 lık Işıkgaz çay kazanı haricinde farklı model Işıkgaz çay kazanları için de - Işıkgaz çay kazanı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok