x 


Patates Dinlendirme Makinesi

Kantinlerde büfelerde kafelerde kızarmış patatesleri sıcak olarak servise hazır bekletmekte kullanılan patates dinlendirme makinesidir - Patates dinlendirme makinesi satışı 0212 2370749
Patates Dinlendirme Makinesi ISI-PTS01:Kafelerde büfelerde kantinlerde kızarmış patatesleri sosisleri nugget ve köfteleri bayatlamadan ve soğutmadan bekletmekte kullanılan patates dinlendirme makinesidir - Patates dinlendirme makinesi satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 2.690,40 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Patates Dinlendirme Makinesi ISI-PTS01

* Ölçüler: 24x56x49 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 9 kg
* Güç: 1020 W
* Paslanmaz çelik gövde Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Yanlardan taşıma kulpları
* Üstten porselen ısıtıcılı
* Ergonomik dizayn Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Patates Dinlendirme Makinesi ISI-PTS01:Paslanmaz çelik gövdeli bu kızarmış patatesi sıcak bekletmekte kullanılan patates dinlendirme makinesi yanlardan taşıma kulpları sayesinde kolay taşıma imkanı sağlar - Patates dinlendirme makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok