2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Kapsüllü Kahve Makinesi

Profesyonel kapsül kahve makinesi modelleri kaliteli ekonomik nespresso kapsüllerle çalışan kahve makinesi fiyatları ev tipi küçük kapsül kahve makinesi teknik şartnamesi uygun kapsüllü kahve makinesi fiyatı özellikleri
Kapsüllü Kahve Makinesi 901185:Kapsül kahveleri hızlı bir şekilde hazırlayıp sunan profesyonel kapsüllü kahve makinesi Onda Dosata modellerindendir. Üretimi kaliteli malzemelerle yapılan metal kapsül kollu kahve makinesi fiyatları ekonomiktir. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı ev tipi Nespresso kapsüllerle çalışan kahve makinesi fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu 2 farklı seviyeli bardak yüksekliğine sahip kapsül kahve makinesi bakımı nasıl yapılır kullanılır atık kabı temizlenir sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi sökmesi takması değişimi son derece kolaydır. Kapsüllü kahve makinesiyle ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 3.905,80 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Kapsüllü Kahve Makinesi Onda Dosata 901185

* Metal kapsül kolu
* Ölçüler(gxyxd): 160x280x370 mm
* Ağırlık: 5 kg Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Voltaj - Güç: 230 V/50 Hz - 1350W
* Su kaynağı: Dahili su haznesi (1,4 lt)
* Tavsiye edilen günlük üretim: 0-25 fincan
* Kapsül sistemi: Nespresso Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Atık kabı kapasitesi: 15 kapsül
* Bardak yüksekliği: 2 seviye

* Kapsül kahvelerle hızlı ve pratik kahveler yapmak için kullanılan bu profesyonel otomatik kapsül kahve makinesi 2 yıl garantili satılmakta olup, kapsül kahve makinesi yedek parçaları 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal kapsüllü kahve makinesi yedek parçaları satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Ayrıca elinizde böyle bir kapsül kahve makinesi var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli tamircilerden oluşan teknik servisimize kahve makinesi bakımını, tamirini ve servisini yaptırabilir, kapsül kahve makinesi yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel kapsüllü kahve makinesi bakımı, onarımı, servis ve parça satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Kapsüllü Kahve Makinesi 901185:Evde veya ofiste kendinize, arkadaşlarınıza ve misafirlerinize hızlı, zahmetsiz kahve demlemenin kolay yolu kahve makinesi çeşitlerinden kapsülle çalışan kahve makinesinin imalatı profesyonel üretimi kaliteli malzemelerle yapılmış metal kapsül kollu kullanışlı, 15 kapsül atık kapasitesine sahip kapsül kahve makinesi modelidir - Kapsülle çalışan kahve makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok