2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Kitchenaid El Tipi Blender

İmalatçısından en kaliteli kitchenaid el tipi blender modelleri en uygun kitchenaid el tipi blender toptan kitchenaid el tipi blender satış listesi kitchenaid el tipi blender fiyatlarıyla kitchenaid el tipi blender satıcısı telefonu 0212 2370750
Kitchenaid El Tipi Blender 5KHB2571EAC:Dünyaca ünlü profesyonellerin tercihi Kitchenaid marka mutfak ekipmanlarından bu el tipi blender standart olarak yanında gönderilen yardımcı ekipmanlarla buz kırmadan yoğurmaya çorba ve sos karıştırmaktan öğütme işlerine birçok hazırlık aşamanızda en büyük yardımcınız olarak kaliteli Kitchenaid el tipi blenderdır - Kitchenaid el tipi blender satışı proje@mutfakmalzemeleri.com

Kitchenaid El Tipi Blender 5KHB2571EAC

 * Gövde malzemesi: Metal - Kitchenaid el tipi blender satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 * Elektrik gücü (W): 180
 * Motor tipi: DC (Doğru Akım)
 * Gerilim (V): 220 - 240
 * Frekans (Hz): 50/60 - Kitchenaid el tipi blender satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 * Elektrik kablosu uzunluğu (cm): 152,4
 * Maksimum dönüş hızı: 11000
 * Bıçak ağzı dönüş devri (min-max): 6100-11000
 * Çırpma dönüş devri (min-max): 610-1100 - Kitchenaid el tipi blender satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 * Kıyma dönüş devri (min-max): 1020 - 1830
 * Şarj cihazı: Yok
 * Bıçak malzemesi: Paslanmaz çelik
 * Ürünün yüksekliği (mm): 397 - Kitchenaid el tipi blender satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 * Ürünün genişliği (mm): 65
 * Ürünün derinliği (mm): 63
 * Net ağırlık (kg): 3,5
 * Brüt ağırlık (kg): 4 - Kitchenaid el tipi blender satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 * Standart ekipmanları;
  - 3 farklı değiştirilebilir bıçak
   1. "S" bıçak
   2. Yıldız bıçak
   3. Köpürtücü
  - Çırpıcı
  - 2 adet döner kilitli, paslanmaz çelik çıkarılabilir karıştırma kolu- 20 cm ve 33 cm
  - 1 L karıştırma haznesi- BPA’sız
  - Doğrayıcı
  - Çizilmelere karşı koruyucu kapak
  - Depolama için bıçak koruyucu
  - Saklama çantası
 * KitchenAid 5 hızlı el blenderı dilediğiniz kapta çorbalar ve soslar karıştırmanıza olanak sunar - Kitchenaid el tipi blender satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 * Daha küçük miktarlarda katı ve sıvı ürünlerin öğütülmesi ve homojen bir kıvama gelmesi için özel olarak tasarlanmıştır
 * Kolayca takıp çıkarılabilen farklı bıçakları ve ekstra aksesuarlar ile mutfak kullanım çeşitliliği sunar
 * 5 hızlı güçlü ve verimli DC motor ağır miktarları sessizce ve sorunsuz bir şekilde karıştırırken, buz kırma gibi zorlu görevlerinde kolaylıkla üstesinden gelir
 * Ergonomik tasarımı kolay ve güvenli bir tutuş sağlar - Kitchenaid el tipi blender satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 * Mutfaklarda çırpma karıştırma makinası olarak kullanılan bu profesyonel 1 litrelik Kitchenaid el tipi blender 2 yıl garantili satılmakta olup, Kitchenaid el tipi blender yedek parçaları (motoru,karıştırma kancası,çırpma tası,kapağı,yardımcı aparatları v.b. Kitchenaid el tipi blender parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal Kitchenaid el tipi blender yedek parçaları This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 * Ayrıca elinizde böyle bir Kitchenaid el tipi blender var ve arızalıysa veya Kitchenaid el tipi blenderin bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli profesyonel Kitchenaid el tipi blender tamircilerinden oluşan teknik servisimize Kitchenaid el tipi blender bakımını profesyonel Kitchenaid el tipi blender tamirini servisini yaptırabilir, Kitchenaid el tipi blender yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel Kitchenaid el tipi blender bakımı,onarımı,servis ve parça This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Kitchenaid El Tipi Blender 5KHB2571EAC:Dünyaca ünlü profesyonellerin tercihi Kitchenaid marka mutfak ekipmanlarından bu el tipi blender standart olarak yanında gönderilen yardımcı ekipmanlarla buz kırmadan yoğurmaya çorba ve sos karıştırmaktan öğütme işlerine birçok hazırlık aşamanızda en büyük yardımcınız olarak kaliteli Kitchenaid el tipi blenderdır - Kitchenaid el tipi blender satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok