x 


Kırmızı Otomatik Kağıt Havluluk

İmalatçısından İndirimli Kırmızı Otomatik Kağıt Havluluk Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Kırmızı Otomatik Kağıt Havluluk Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Kırmızı Otomatik
Kırmızı Otomatik Kağıt Havluluk PAL-3490-B Özellikleri / Malzemesi Otomatik havlu dispenseri 21 cm Kırmızı olarak üretilmiştir. Endüstriyel Kırmızı Otomatik Kağıt Havluluk imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Otomatik havlu dispenseri 21 cm modelleri fiyatları, toptan Kırmızı Otomatik Kağıt Havluluk çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 792,96 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:
Kırmızı Otomatik Kağıt Havluluk PAL-3490-B

Otomatik havlu dispenseri 21 cm  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
Otomatik havlu dispenseri 21 cm
Kırmızı olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Kırmızı Otomatik Kağıt Havluluk fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Kırmızı Otomatik Kağıt Havluluk modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Kırmızı Otomatik Kağıt Havluluk fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Kırmızı Otomatik Kağıt Havluluk alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok