x 


Kırmızı Peçetelik

İmalatçısından İndirimli Kırmızı Peçetelik Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Kırmızı Peçetelik Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Kırmızı Peçetelik Kullanışlı ekonomik endüst
Kırmızı Peçetelik PAL-3464-B Özellikleri / Malzemesi Z katlı havlu dispenseri Kırmızı olarak üretilmiştir. Endüstriyel Kırmızı Peçetelik imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Z katlı havlu dispenseri modelleri fiyatları, toptan Kırmızı Peçetelik çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 123,90 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:
Kırmızı Peçetelik PAL-3464-B

Z katlı havlu dispenseri  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
Z katlı havlu dispenseri
Kırmızı olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Kırmızı Peçetelik fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Kırmızı Peçetelik modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Kırmızı Peçetelik fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Kırmızı Peçetelik alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok